Hlas ticha - Dalibor Vajnar - obrazy/texty
Email: dvajnar@ktkadan.cz
   
Nadpis:
Váš příspěvek:
Vaše jméno:
Kontrolní kód: Napište číslicí součet: letošní rok a šedesát
  JE POTŘEBA VYPLNIT VŠECHNA POLE.
[ 17 ] - Poděkování
Dalibor Vajnar ˆ NAHORU Vloženo: 11. 02. 2020 v 15:08

" Dobrý den, paní Hamadová. Váš příspěvek mě velmi potěšil. Více asi netřeba dodávat :-) Mnoho štěstí na další cestě. "

[ 16 ] - Vše souvisí se Vším
Jana Hamadová ˆ NAHORU Vloženo: 11. 02. 2020 v 13:03

" Milý pane Vajnare,
"něco" mně právě dnes přimělo zajít opět na Vaše stránky a znova si pořádně přečíst povídání o mentalismu (na Vaše obrazy hledím denně řadu let, neboť je mám nejraději ze všech a tak visí na čestných místech mého bytu). Jednou jste mi řekl, že každý potřebuje ke všemu "dorůst" a měl jste pravdu. Jen škoda, že to "dorůstání" někdy dlouho trvá :-). Mentalismus mi vyhovuje. Zdá se, že jsem našla něco, o čem jsem nevěděla, že to hledám. Teď se rozplývám, vznáším se a jednou možná konečně i sama poletím :-). Ze srdce Vám přeji totéž. Díky za to, že jste !
"

[ 15 ] - Re: Žádost o malovaný obraz
Dalibor Vajnar ˆ NAHORU Vloženo: 05. 09. 2017 v 17:56

" Dobrý den, děkuji za přízeň. Na výstavě kadaňských výtvarníků budou čtyři obrazy, případně mě můžete kontaktovat na e-mail: dvajnar@ktkadan.cz. Čtvrteční vernisáže se totiž bohužel nebudu moci zúčastnit. "

[ 14 ] - Žádost o malovaný obraz
Pavlina Hencová ˆ NAHORU Vloženo: 05. 09. 2017 v 16:08

" Dobrý den měla bych Vážný zájem o obraz.Shlédla jsem několik Vašich obrazú a jsem z nich velice unešená a odezva od nich je velmi silná.Má dobrá přítelkyně Věruška Poláková a její vnučka má od Vás krásné uchvacující obrazy které mě oslovily taktéž Venca Paparega strom.....Vím že budete mit nyní i výstavu tak se ráda na ni přijdu podívat.Děkuji Hencová Kadaň "

[ 13 ] - Re: Anděl oceánu, Sebepoznání II
Dalibor Vajnar ˆ NAHORU Vloženo: 19. 07. 2016 v 13:20

" Dobrý den, Martino, děkuji. Odpovídal jsem vám na e-mail, ale patrně jste jej uvedla nesprávně, zpráva se vrací. D. Vajnar "

[ 12 ] - Anděl oceánu, Sebepoznání II
Martina ˆ NAHORU Vloženo: 19. 07. 2016 v 10:34

" Dobrý den,
včera jsem navštívila kadaňskou galerii, kde jsou vystavovány čtyři Vaše obrazy. Mají moc silně promlouvat a dýchá z nich čistá, transcendentální krása.
Ráda bych se zeptala, zda jsou obrazy Sebepoznání II a Anděl oceánu prodejné, a pokud ano, jaká je jich cena.
Velmi děkuji,
Martina
bellevue_@email.cz
"

[ 11 ] - Díky, Josefe
Dalibor ˆ NAHORU Vloženo: 26. 09. 2014 v 11:24

" Josefe, jsem rád, že vás moje obrazy za ta léta neomrzely. A děkuji za upozornění na nefunkční videa, bohužel je to tak, odkazy jsem odstranil. "

[ 10 ] - Zdravím
Josef Urban, řezbář celým srdcem ˆ NAHORU Vloženo: 25. 09. 2014 v 22:38

" Dobrý den, děkuji za krásné obrazy, které sleduji už několik let! Pokud by mi bylo dáno malovat, maloval bych asi nějak podobně.
Máte pěkné stránky, díky za video s Johnem, ale narazil jsem bohužel na několik videí, které jsou smazané z důvodu autorských práv - spíše ale asi vadilo jejich šíření.
Přeji neutuchající radost z existence bytí a naplnění z tvorby!
"

[ 9 ] - Díky Evo
Dalibor ˆ NAHORU Vloženo: 27. 08. 2014 v 13:44

" D9ky Evo, krásné... "

[ 8 ] - Setkání
Eva ˆ NAHORU Vloženo: 25. 08. 2014 v 14:07

" Po našem setkání (kolik nás bylo?)

Smutek se rozlil po celé zemi..
a zítra z něj vyrostl květ souznění

JE ticho a lechtá mě v bránici Dalibore..
"

[ 7 ] - Re:Emily
Dalibor ˆ NAHORU Vloženo: 21. 04. 2014 v 11:11

" Přeji hodně štěstí Emily. Vše má svůj smysl, vše je součástí cesty. "

[ 6 ] - dekuji
Emily ˆ NAHORU Vloženo: 19. 04. 2014 v 18:55

" Asi to nebude nahoda, ze jsem narazila na tyto pravdy ve chvilich sve osobni krize...selhani...otazek plna hlava, vycitky, bezmoc..a tu najednou ctu jakoby rozhreseni...odpovedi...jak pravdive a ryzi...Dekuji Divine
Emily
"

[ 5 ] - Re: Je pekne videti podobne
Dalibor ˆ NAHORU Vloženo: 08. 10. 2013 v 12:42

" Ladislave, děkuji. Nejlepší odpovědí na Váš příspěvek je asi mrknutí jedním okem, nač tu dlouhých slov. Takže mrkám ;-), přeji vše nej a přeji příjemně strávený čas na Hlasu ticha ;-) "

[ 4 ] - Je pekne videti podobne
Ladislav Fartak ˆ NAHORU Vloženo: 08. 10. 2013 v 12:38

" Jsem rad, ze je jsou lide, kteří si uvedomuji, ze tento prostor a jeho stvoreni je na ciste mentalni urovni a ma daleko hlubsi smysl pro všechny bytosti, které ve svetle vývoje pomalu dochazeji do stavu cisteho probuzeni.. i když nekdy mam pocit, ze u nekterych jedincu to snad ani není mozny :) diky za pekne obrazy, myslenky a videa.... Zajimave, ze lide takto smyslejici (presneji receno citici) mají v mnoha pripadech letecke nadseni a umelecke sklony :) asi nahoda :)... "

[ 3 ] - Dík, že jsi
Milan J. ˆ NAHORU Vloženo: 19. 07. 2013 v 18:43

" Ahoj Dalibore,
je velmi zajímavé sledovat, jakou podobu Tvé stránky mohou mít. Každá forma, kterou jsi zvolil, byla a je inspirativní; ale bez hodnotného obsahu je každá umělecká forma nudná (až trapná), což naštěstí není a nebude (jak doufám) Tvůj případ.
Honosím se postojem být Tvým fanouškem a obdivovatelem Tvého díla, které zas tak není Tvoje, nýbrž skrze Tebe protéká k nám.
V pěně dní našlehané životem si rád udělám čas na Tvoji knihu a samozřejmě také vymezím prostor na polici s knížkami pro tento Tvůj nový "průtok".
Zakoupím nejeden výtisk, neboť se mi zdá, že bude vhodným dárkem pro mé přátele.
Jsem mile potěšen Tvojí aktivitou a přeji Ti hodně nápadů a zdaru do budoucna.
M.

V naději, že dopluji . . .

Chybí někdo namalován na plátně osudu?
Směju se a se smíchem třesou se špe(r)ky.
Ten, kdo schází, už jest samo plátno!
Kde ještě projevit se, když jsem vším?
"

[ 2 ] - Po letech
Dalibor Vajnar ˆ NAHORU Vloženo: 15. 07. 2013 v 21:29

" Dobrý večer, paní Hamadová, díky za hezká slova. Je to už pár let, jsem rád, že jste stále příznivkyně mé tvorby. Nyní o prázdninách se rozhodne, zda kniha vyjde přes vydavatelství nebo ji vydám vlastním nákladem. V obou případech samozrejmě budu včas informovat. Rád bych, aby se pro mnohé mohla stát i zajímavým vánočním dárkem tak snad to vyjde. Mějte se moc hezky. "

[ 1 ] - Srdečně zdravím !
Jana Hamadová ˆ NAHORU Vloženo: 15. 07. 2013 v 19:00

" Dobrý den, pane Vajnare. Velmi jste mne potěšil zprávou, že vyjde Vaše kniha. Už se moc těším, že budu moci, obdarovat řadu svých přátel kvalitním uměleckým dílem blízkým mé duši. Vaše obrazy mi působí neustálé potěšení, jak ty, které nám visí doma, tak ty, které si prohlížím na Vašich stránkách (mimichodem, některé z nich vidím nyní poprvé a docela mne mrzí, že jsem je asi "propásla"). Jak víte, nemám ve zvyku nechat si něco "namalovat na zakázku", svobodu duše každého člověka považuji za nedotknutelnou, protože jen svobodná duše se může projevit ve své úplnosti a vydat ze sebe to, co duše ostatních lidí může učinit šťastnějšími nebo klidnějšími nebo svobodnějšími či jinak lepšími v tom, co ty duše ostatních obsahují.
Díky za to, že jste.
Přeji Vám hodně sil, zdraví a osobního štěstí.

"

© 2001 - 2020 Dalibor Vajnar * tvorba stránek Petr Peti
Veřejné publikování libovolných částí těchto stránek je povoleno jen s písemným souhlasem Dalibora Vajnara. Všechna práva vyhrazena.