Hlas ticha - Dalibor Vajnar - obrazy/texty
Kniha Tulák po hvězdách

Kniha Tulák po hvězdách

K dispozici poslední kusy. Kniha přináší jednak na padesát reprodukcí mých obrazů, jednak filozofické texty, které se vztahují jak ke konkrétním dílům, tak i k úsekům na duchovní cestě. Své obrazy jsem vždy chápal jako prostředek ke sdělení faktu, že naše existence sahá mnohem dál, než nám říkají lidské smysly. Vzájemným doplňováním psané i vizuální formy tohoto sdělení jsem se v knize Tulák po hvězdách snažíl zanechat záznam o poznatcích a zkušenostech z duchovní cesty v co možná nejvýstižnější formě a dosáhnout jejich spojením hlubokého sdělení o světě vnějším i vnitřním.

Péči jsem věnoval i grafické podobě, stejně jako kvalitě papíru a tisku. Kniha má 124 stran a ukázku jejího obsahu si můžete prohlédnout zde. Objednávat ji lze na mém e-mailu: dvajnar@ktkadan.cz či tel. 733 728212 - samozřejmě i na dobírku. Její cena činí 150 Kč.

novinky

Nový obraz


Vloženo: 11. listopad 2019 v 12:12

V Galerii 11 si můžete prohlédnout nový obraz.

Reprodukce obrazů


Vloženo: 22. duben 2016 v 11:32

Líbí se vám některý z mých již prodaných obrazů? Nově si můžete zakoupit reprodukci tištěnou na plátně, a to v libovolné velikosti (max. do velikosti originálu. Plátno je napnuté na dřevěném blindrámu a tedy vzhledem plně odpovídá skutečnému obrazu. Možnost reprodukce je uvedena u konkrétních obrazů v popisku.

© 2001 - 2019 Dalibor Vajnar * tvorba stránek Petr Peti
Veřejné publikování libovolných částí těchto stránek je povoleno jen s písemným souhlasem Dalibora Vajnara. Všechna práva vyhrazena.