Hlas ticha - Dalibor Vajnar - obrazy/texty

Myslíš, že dokážeš předat svoji zkušenost?


Vloženo: 31. červenec 2014 v 10:09

Diviner, Tulák po hvězdách: „Jak bys chtěl plně předat svojí zkušenost? Každý příběh je jiný, vybudovaný na odlišných základech. Ano, najdeš podobné rysy, vrásky ve tváři, které vznikly díky podobným příčinám a následkům."

více
Mistr okamžiku

Mistr okamžiku

Vloženo: 1. duben 2014 v 11:02

Diviner, Tulák po hvězdách: „Procházel jsem náměstím plném lidí. Pojednou jsem uslyšel zpěv a uviděl zdálky přicházet skupinu těch, kteří kráčeli a věděli kam jdou... 

více
Pravda a Ticho

Pravda a Ticho

Vloženo: 1. duben 2014 v 10:42

Diviner, Tulák po hvězdách: „Přišli jste za mnou se svými pravdami, které jsem nemohl soudit. A nemohl jsem je ani vyvracet. Protože každý z vás, ze své vlastní úrovně a své logiky, jste viděli jen to, co jste v tu chvíli a v tu dobu vidět mohli. Viděli jste pouze to, na co byl váš zrak zaostřen a tedy - právě vaši pravdu. 

více
Bez odporu bys neměl tvar

Bez odporu bys neměl tvar

Vloženo: 17. březen 2014 v 13:53

Diviner, Tulák po hvězdách:
„K čemu je ti život prožitý ve zdánlivém štěstí a bez odporu, když tě nikam neposune? Musíš však chápat důležitost jeho posouvání. Že má smysl učit se díky rozporům, které přináší. Toto je tvoje cesta a záleží na tobě, kam dospěješ.

více
Myslíš, že víš?

Myslíš, že víš?

Vloženo: 17. březen 2014 v 13:34

Diviner, Tulák po hvězdách:
„Dokud myslíš, že "ty" víš, že vnímáš, vidíš a chápeš, že prožíváš, pak jsi stále na míle daleko. 

více
Veliké Mlčení - tvá rodná řeč

Veliké Mlčení - tvá rodná řeč

Vloženo: 3. leden 2014 v 12:23

Diviner, Tulák po hvězdách: „Přijde i Veliké Mlčení, do něhož beze zbytku zahrneš tento svět. Bez vůle projevit se víc, než je nezbytné, bez touhy čeřit hladinu.

více
Úspěch

Úspěch

Vloženo: 28. listopad 2013 v 09:29

Diviner, Tulák po hvězdách: „Ta slova mi zněla zvláštně, prý: Ten člověk něčeho dosáhl, je úspěšný… A zamyslel jsem se. Jak se dá změřit úspěch?

více
© 2001 - 2019 Dalibor Vajnar * tvorba stránek Petr Peti
Veřejné publikování libovolných částí těchto stránek je povoleno jen s písemným souhlasem Dalibora Vajnara. Všechna práva vyhrazena.