Hlas ticha - Dalibor Vajnar - obrazy/texty

Myslíš, že dokážeš předat svoji zkušenost?


Vloženo: 31. červenec 2014 v 10:09

Diviner, Tulák po hvězdách: „Jak bys chtěl plně předat svojí zkušenost? Každý příběh je jiný, vybudovaný na odlišných základech. Ano, najdeš podobné rysy, vrásky ve tváři, které vznikly díky podobným příčinám a následkům."

více
Toužíš jen po tom, co neobsahuješ

Toužíš jen po tom, co neobsahuješ

Vloženo: 21. listopad 2013 v 14:14

Diviner, Tulák po hvězdách: „Toužit můžeš jedině po tom, co je mimo tebe, co neobsahuješ. Totiž, jen něco druhého tě může přitahovat. Avšak zároveň tě to i omezuje, určuje tvou pozici. Ano, přijmi fakt, že ať toužíš po čemkoliv krásném, jsi tím současně omezen ve své nekonečnosti.

více
Diviner, Tulák po hvězdách: Slova a bolest

Diviner, Tulák po hvězdách: Slova a bolest

Vloženo: 10. říjen 2013 v 10:44

Přišel jsi za mnou, ztrápený, se smutkem ve tváři. „Ublížil jsem člověku,“ pravil jsi

více
Muž, který toužil po dokonalosti

Muž, který toužil po dokonalosti

Vloženo: 26. září 2013 v 14:26

Potkal jsem člověka, jenž toužil po naprosté dokonalosti ve svých činech. Pracovitost a pečlivost jej zdobily a byl ochoten obětovat svůj čas, aby tak dosáhl výsledku dle svých představ. Nestrpěl však nedokonalou práci jiných. 

více
Chtěl jsi snad něčemu uniknout?

Chtěl jsi snad něčemu uniknout?

Vloženo: 16. září 2013 v 10:05

Diviner, Tulák po hvězdách: „Ty jsi snad chtěl něčemu uniknout? Což jsi nerozkryl význam událostí a úlohu jíž mají? Únik tě vždy dožene a snad více nečekaně než to, co původně budilo tvoji nelibost.

více
Přijmi svůj příběh

Přijmi svůj příběh

Vloženo: 12. srpen 2013 v 12:37

Diviner, Tulák po hvězdách: „Tvým úkolem především je (víš o tom vůbec?) uchopit svůj příběh. Máš tolik možností… Nechat se vláčet, a to nemusí právě znamenat, že jsi bezmocnou loutkou v ději; můžeš totiž být i mocný, uvyklý vlastnímu vlivu a právě to tě povláčí dějem naprosto stejně. 

více
Hra Mysli

Hra Mysli

Vloženo: 10. červenec 2013 v 10:06

Když sto lidí spí a sní, každý z nich zažívá ve svém nitru odlišný svět. O každém z těchto snů lze říci, že je pravdivý, ale bylo by nesmyslné tvrdit, že jenom sen jedné osoby je pravý svět a všechny ostatní jsou smyšlenky. Pro každého pozorovatele existuje pravda podle karmických šablon podmiňujících jeho vjemy.

více
© 2001 - 2020 Dalibor Vajnar * tvorba stránek Petr Peti
Veřejné publikování libovolných částí těchto stránek je povoleno jen s písemným souhlasem Dalibora Vajnara. Všechna práva vyhrazena.